Co o nás říkají naši klienti

Reference

Využívám advokátní kancelář pro zastřešení realitních transakcí. Klienti i já oceňujeme rychlost dodaných dokumentů i hlubokou odbornost v realitním právu. Smluvní dokumentace je vždy precizně připravena. Osobně navíc oceňuji empatii, která pomáhá ladně vyřešit i složitější jednání.

Jan Kubeš realitní makléř

Velké díky panu Mgr. Jiřímu Písečkovi a Mgr. Magdaléně Písečkové za pomoc v občanskoprávním sporu. Nepříjemný, vleklý a již i finančně náročný problém s nájemníkem - neplatičem vyřešili naprosto profesionálně, včetně zastoupení u soudu, přitom komunikačně velmi přívětivě, vstřícně a empaticky. Bylo to lidsky příjemné v jinak nepříjemné situaci. Mohu jen doporučit!

MUDr. Eva Alterová pronajímatelka

Děkuji panu Písečkovi za pomoc při řešení právního sporu, díky jeho rychlé reakci a znalosti těch správných paragrafů mi ušetřil nemalé finanční prostředky. Oceňuji též vstřícnost, ochotu a skvělou a srozumitelnou komunikaci. Díky!

Martin Řehka IT odborník

Advokátní kancelář KASKA & PÍSEČKA, to je díky Jiřímu, Magdě a jejich týmu záruka vysoce profesionálních služeb, velmi osobního přístupu a jistota absolutní profesionality. Za mě ve světě práva vždy jedině jednička podtržená!!!

Michal Šubrt Partners Krumlov

Advokátní kancelář KASKA & PÍSEČKA poskytuje obci Vráto komplexní právní poradenství. Předané podklady jsou pružně zpracovávány a jsme zároveň průběžně informováni o stavu daného procesu. Musíme především vyzdvihnout práci Mgr. Šimonové, která nám vždy odborně pomohla a poradila najít nejlepší řešení. Vždy jednala rychle, profesionálně a pokaždé byl dodržen domluvený termín. Máme dobrý pocit, že se věnuje pouze nám, a tak by to mělo být.

Mgr. Martin Muchka, MBA starosta obce Vráto

Říká se, že pro podnikání je důležitá podpora rodiny. Musím s tím po skoro 20 letech podnikání souhlasit, ale nemohu nedoplnit, že stejně důležití jsou další dva partneři - ekonom a právník. A právě advokátní kancelář KASKA & PÍSEČKA je tím nejlepším partnerem pro naše podnikání. Jejich profesionalita, odborná úroveň a ochota hledat řešení jde ruku v ruce s lidskostí všech zaměstnanců, se kterými jsem se za léta spolupráce setkal. My jsme měli na volbu šťastnou ruku a přeji tuto volbu i Vám, pokud právě hledáte právníka pro svůj business.

František Šotola Jednatel - Espressoholik s. r. o.