Není nám lhostejné, v jakém prostředí žijeme a chceme svým přístupem podporovat ty, kteří se bez pomoci druhých neobejdou. 

Proto podporujeme:

Centrum BAZALKA – neziskovou organizaci, která poskytuje komplexní služby klientům s těžkým zdravotním postižením (mentálním, smyslovým a tělesným) a s poruchami autistického spektra s přidruženým mentálním postižením. Více informaci o Centru BAZALKA a jeho činnosti naleznete zde. 

Hospic sv. Jana N. Neumanna v Prachaticích. Hospic sv. Jana N. Neumanna je zařízením, které poskytuje kvalitní paliativní péči osobám v terminální fázi jejich onemocnění. Více informací o jeho činnosti naleznete zde.

organizaci Člověk v tísni, která poskytuje okamžitou humanitární pomoc a pomáhá lidem postavit se na vlastní nohy, jak v Česku tak i v zahraničí. Více informací o jeho činnosti naleznete zde.

organizaci UNICEF a její projekt „Staňte se přítelem dětí“, který je zaměřen na záchranu životů dětí všude tam, kde to je zapotřebí nejvíce. Více informací naleznete zde.

Podporujeme JFA – fotbalovou akademii, kde se starají o výchovu mladých sportovců ve věku 4 – 11 let. Více informací naleznete zde.